Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2016-12-29 23:20:39

5 Blaze Bayley (ex-Iron Maiden/Wolfsban) w Underground Pub, Tychy

2017-05-0519:00 Underground Pub, Tychy

Official Blaze Bayley Bilety w cenie 40 zł przedsprzedaż i 50 zł w dniu koncrtu dostępne są: W sieci Ticketpro i...

Cena biletu: 40/50 PLN

Official Blaze Bayley

Bilety w cenie 40 zł przedsprzedaż i 50 zł w dniu koncrtu dostępne są:
W sieci Ticketpro i na terenie całego kraju w sieci Empik, Saturn i MediaMarkt (stoisko muzyczne) pełna lista punktów sprzedaży:
www.ticketpro.pl/jnp/gdzie-kupic-bilety/index.html

Official Blaze Bayley
właściwie Bayley Alexander Cook (ur. 29 maja 1963 w Birmingham) – brytyjski wokalista rockowy, występujący obecnie w metalowym zespole Official Blaze Bayley (do 2007 BLAZE), najbardziej jednak znany jako były wokalista Iron Maiden (1994 – 1999).

Skala głosu Bayleya nie jest zbyt szeroka, ale dzięki mocy i barwie może on dobrze wykonywać mocne, ponure metalowe utwory.

Początkowo wokalista małego rock and rollowego zespołu Wolfsbane trafił do Iron Maiden z przesłuchania, po tym jak ich poprzedni wokalista, Bruce Dickinson opuścił zespół w 1993. Według lidera Iron Maiden Steve'a Harrisa głos Bayleya najlepiej pasował do ich ówczesnego stylu. Blaze nagrał z Iron Maiden dwie płyty: The X Factor (1995) i Virtual XI (1998). W czasie trasy koncertowej promującej tę drugą płytę wokalistę dopadły problemy zdrowotne, w wyniku których nie mógł on śpiewać i wiele koncertów musiało zostać odwołanych. Stawiało to pod znakiem zapytania jego dalszą karierę w zespole, tym bardziej że zbiegło się w czasie z wieściami o tym, że Bruce Dickinson chciałby znów śpiewać w Iron Maiden. Ostatecznie w lutym 1999 Blaze Bayley opuścił Iron Maiden, a rok później założył swój własny zespół, BLAZE (dziś o nazwie Blaze Bayley).
www.facebook.com/officialblazebayley
www.blazebayley.net/

Miejsce wydarzenia

Logo: Underground Pub

Underground Pub

ul. Matejki 10
Rzeszów

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus